De theaterkassa is tijdelijk gesloten van woensdag 8 juli tot woensdag 19 augustus. Vanaf donderdag 20 augustus is de kassa weer geopend, elke woensdag t/m vrijdag tussen 12 en 15 uur en 45 minuten voor aanvang van een voorstelling.
De deuren van ons theater zijn voorlopig gesloten, maar het culturele seizoen gaat gewoon door. Op UNESCO-Werelderfgoed Schokland geniet je van de leukste voorstellingen in de buitenlucht, zoals KlapstoelKabaret en Leonie Meijer. Bijzonder is de voorstelling van FADOpelos2. Waan je even in Portugal met deze muzikale voorstelling waarbij je ook nog eens geniet van een 2-gangenmenu.
Boek nu je kaarten en geniet van een zomer op Schokland. Kaarten kun je heel eenvoudig via onze website www.theater-voorhuys.nl reserveren.
Heb je vragen, mail dan naar kassa@theater-voorhuys.nl. We reageren dan zo spoedig mogelijk.
Wij wensen je een fijne zomer en graag tot ziens in ons theater!
