Lisa Ostermann wint Poelifinario 2024!
Rundfunk, Lisa Ostermann en Peter van Rooijen & band zijn de trotse winnaars van de Poelifinario’s van 2024. Deze prestigieuze prijzen voor de beste cabaretvoorstellingen van het afgelopen seizoen werden maandagavond uitgereikt tijdens het Cabaretgala in Theater Diligentia in Den Haag.
In de categorie Engagement ging de overwinning naar Lisa Ostermann. Haar voorstelling ‘Makkelijk in de omgang’ raakte volgens de jury alle emoties binnen een persoonlijk verhaal over prestatiedruk en faalangst. Dit werd meesterlijk samengevat in de epische, gedanste rapmusical uitputtingsslag ‘Lisa Fucking Ostermann’.
Lisa Ostermann maakte eerder al indruk in 2020 door alle prijzen te winnen op het Leids Cabaret Festival en werd door de Volkskrant uitgeroepen tot hét comedytalent van 2021. Ze is geliefd om haar scherpe humor, bitterzoete liedjes en verrassende wendingen. NRC noemde haar zelfs “de nieuwe ster van het cabaret” in een lovende vijfsterrenrecensie.
Haar voorstelling ‘Makkelijk in de omgang’ belooft aardig zijn weer sexy te maken!
Vrijdag 1 november staat ze in Theater ’t Voorhuys. Wil je deze bekroonde voorstelling niet missen? Boek nu je tickets en ervaar het zelf! Kaarten ‘Makkelijk in de omgang’